Ligi OZPN Wałbrzych - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Reklama

Logowanie

Prawa autorskie

Administracja Serwisu Internetowego
www.ligiwalbrzych.futbolowo.pl
 informuje, że wszystkie materiały
zamieszczone na naszej Stronie
 Internetowej są naszą własnością.


Wszystkie osoby, które bez zgody
Administratorów w/w serwisu będą
kopiować materiały tutaj zamieszczone
bez podania źródła ich pochodzenia
 muszą się liczyć z konsekwencjami
prawymi wynikającymi z ustawy
o Prawie Autorskim.

  Administratorzy nie ponoszą
 odpowiedzialności za treść
komentarzy dodawanych przez
Użytkowników strony.

Ankiety

Ze względu na jaką ligę odwiedzasz naszą stronę?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 106, wczoraj: 402
ogółem: 210 599

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparingi część 2

  • autor: samnet, 2014-07-23 20:14

23-07-2014  Nysa Kłodzko  2:3  Orłem Ząbkowice Śląskie


Sparingi przed sezonowe

  • autor: samnet, 2014-07-15 11:21

W sobotę odbył się sparing dwóch A drużyn. Biały Orzeł Mieroszów podejmował u siebie  Gwarka Wałbrzych i wygrał  7-2.

Nysa Kłodzko (O) - 4:1 Stal Chocianów (O) Legnicka

19-07-2014   Nysa Kłodzko (O) 3:1  Hutnik Szczytna (A) 

Zjednoczeni Żarów (IV) 3:1 Lotnik Jeżów Sudecki (o) Jeleniogórska

Grom Witków (A) 6:6 Czarni Sieniawka (A) 

20-07-2014 Zagłębie Wałbrzych (B) 2:9 Biały Orzeł Mieroszów (A)

LKS Bystrzyca Górna (O) 7:1 Granit Roztoka (A)

Karolina Jaworzyna Śląska (O) 4-2 Venus Nowice (A)

BŁĘKITNI SŁOTWINA (B) 1:2 RAWA BOLEŚCIN (A)

Inter Ożary (A)  0:8 Unia Złoty Stok (O)

Zamek Kamieniec Ząbk. (O) 0:2 Orzeł Ząbkowice Śl. (IV)

Bielawianka Bielawa (III) 3:0 Unia Bardo  (O)

Pogoń Duszniki Zdr.(A)  6:2 Włókniarz Kudowa Zdr. (O)

LKS Gola Świdnica (A) 5:5 UKS Domanice (A Wrocław)

Piławianka Piława Górna (O) 2:4 Victoria Tuszyn (A) 

Zamek Kamieniec Ząbk. (O) 1:2  A.R.S. Kurytyba (Brazylia)


Składy A klasy

  • autor: samnet, 2014-07-11 17:40

 

A KLASA I

1.  MKS Szczawno Zdrój    (Spadkowicz IV liga)                                    

2.  Grom Witków                                        

3.  Sudety Dziećmorowice                                        

4.  Cukrownik/Polonia Pszenno                                        

5.  Czarni Wałbrzych                                        

6.  Unia Jaroszów                                        

7.  Granit Roztoka                                        

8.  Biały Orzeł Mieroszów                                        

9.  KS Walim                                        

10.  Gwarek Wałbrzych                                        

11.  Wenus Nowice                                        

12.  Włókniarz Głuszyca                                        

13.  Nysa Kłaczyna                                    

14.  Zieloni Mrowiny                                     

15. Joker Jaczków  (Beniaminek)                        

16. PUO Wiśniowa (Beniaminek)

 

A KLASA II

1.  Sparta Ziebice (Spadek)                                        

2.  Pogoń Pieszyce (Spadek)                                        

3.  Niemczanka Niemcza                                        

4.  Skałki Stolec                                        

5.  Płomień Makowice                                        

6.  Koliber Uciechów                                        

7.  Zieloni Łagiewniki                                        

8.  Czarni Sieniawka                                      

  9.  Delta Słupice                                        

10.  Rawa Boleścin                                        

11.  Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)                                        

12.  Wieża Rudnica                                        

13.  Boxmet Piskorzów                                        

14.  Ślęża Ciepłowody                                        

15. Victoria Tuszyn (Beniaminek)                                        

16. Henrykowianka Henryków (Beniaminek)    

A  KLASA III     

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka
2. Sudety Międzylesie
3. KS Polanica Zdrój
4. Pogoń Duszniki Zdrój
5. Śnieżnik Domaszków
6.  Orlęta Krosnowice
7. Inter Ożary
8. Łomniczanka Stara Łomnica
9. Hutnik Szczytna
10. Czarni Braszowice
11. Odrodzenie Szalejów Dolny
12. Zamek Gorzanów
13. Polonia Ząbkowice Śląskie (z grupy II)
14. Kryształ Stronie Śląskie (spadkowicz)
15. Tęcza Ścinawka Dolna (beniaminek)
16. MLKS Radków (beniaminek)                   


Sklady OS I OJ

  • autor: samnet, 2014-07-11 17:31

SKŁAD DRUŻYN WAŁBRZYSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ SENIORÓW W SEZONIE 2013/2014:
1. Piast Nowa Ruda
2. Victoria Świebodzice
3. Unia Złoty Stok
4. Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5. Nysa Kłodzko
6. LKS Bystrzyca Górna
7. Stal Świdnica
8. Skalnik Czarny Bór
9. Iskra Jaszkowa Dolna
10. Piławianka Piława Górna
11. Karolina Jaworzyna Śląska
12. Trojan Lądek Zdrój
13. Włókniarz Kudowa Zdrój (beniaminek)
14. Zryw Gola Świdnica (beniaminek)
15. Jedlina Zdrój (beniaminek)
16. Unia Bardo (beniaminek)

SKŁAD DRUŻYN WAŁBRZYSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW STARSZYCH W SEZONIE 2014/2015:
1. Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2. Piast Nowa Ruda
3. Orzeł Mąkolno (beniaminek)
4. MKS Szczawno Zdrój
5. Victoria Świebodzice
6. Bielawianka Bielawa
7. Karolina Jaworzyna Śląska
8. Nysa Kłodzko
9. Iskra Jaszkowa Dolna
10. Zjednoczeni Żarów
11. LKS Bystrzyca Górna
12. Orzeł Ząbkowice Śl. (spadkowicz)
13. AKS Strzegom (spadkowicz)
14. Odrodzenie Szalejów (beniaminek)
15. Stal Świdnica (beniaminek)
16. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (beniaminek)


Wycofanie Bystrzycy kłodzkiej z OJ?

  • autor: samnet, 2014-07-10 23:09

Według informacji jaką podał serwis Nysa Kłodzko z Klasy Okregowej juniora wycofała ise drużyna Poloni Bystrzyca Kłodzka. Jeżeli informacja się potwierdzi szanse utrzymania dostaną Czarni Wałbrzych a w nastpenej kolejności Piławianka Pilawa Górna.


Finał OZPN - wkategorii Trampkarz

  • autor: samnet, 2014-06-23 14:45

W dniu 20.08.2014 na stadionie  LKS "Bystrzyca Górna  , odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej  w Wałbrzychu  w kategorii "Trampkarz" - chłopców urodzonych w roku 1999 i mł.

W turnieju udział wzięli  KS "Zdrój" Jedlina Zdrój, KS "Piast Nowa Ruda" i KS "Bielawianka" Bielawa

W meczach  "każdy z każdym" uzyskano wyniki

 

 KS "Jedlina"  Jedlina Zdrój - KP "Bielawianka" Bielawa  0 : 3

 KS "Piast" Nowa  Ruda  -  KS "Zdrój" Jedlina Zdrój    5 : 0

KS"Bielawianka" Bielawa  -  KS "Piast" Nowa Ruda   8 : 2

 

Tabela Końcowa turnieju:

1. "Piast" Nowa Ruda 6 pkt  13-2

2. "Bielawianka" Bielawa 3 pkt 6-8

3. "Zdrój" Jedlina Zdrój 0 pkt 0-8

                                                                               

 

KS. "Piast" Nowa Ruda występował w składzie : Wojciech Banach, Łukasz Słabowski, Piotr Kisil, Gabor Badai, Kamil Wojtoszek, Patryk Kołat, Paweł Arciszewski, Gracjan Urbański, Bartosz Wardak, Bartosz Kowalski, Patryk Janusz, Mateusz Kolk, Mateusz Szlembarski, Jakub Wojtyczko, Kalmil Kołat, Krystian Bolek.

Trenerem drużyny jest Leszek Kasprzyk a kierownikiem Ewelina Urbańska

 

Puchary , medale i nagrody w formie sprzętu sportowego wręczył Prezes  OZPN Wałbrzych - Dariusz Stachurski


Finał OZPN - wkategorii Młodzik

  • autor: samnet, 2014-06-23 14:40

W dniu 19.08.2014 na stadionie CTS w Nowej Rudzie - Słupiec , odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej  w Wałbrzychu  w kategorii "Młodzik" - chłopców urodzonych w roku 2001 i mł.

W turnieju udział wzięli  "Górnik" Wałbrzych , LKS "Zamek" Gorzanów, KS "Bielawianka" Bielawa

W meczach  "każdy z każdym" uzyskano wyniki

1/  LKS "Zamek" Gorzanów - KS "Bielawianka" Bielawa  2:2 dog. 2 - 4

2/  KP "Górnik" Wałbrzych - LKS "Zamek" Gorzanów  0 : 3   v.o

3/  KS "Bielawianka" Bielawa - KP "Górnik" Wałbrzych  3 : 0 v.o

 

1. "Bielawianka" Bielawa 6 PKT  7-2

2. "Zamek" Gorzanów 3 pkt 5-4

3. Górnik Wałbrzych  0 pkt  0-6

 

            Puchary , medale i nagrody w formie sprzętu sportowego ufundowane przez  Zarząd OZPN Wałbrzych , wręczył  Prezes OZPN  Wałbrzych - Dariusz  Stachurski

 

Mistrz OZPN Wałbrzych w kategorii Młodzik - KS "Bielawianka" Bielawa występował w składzie :

Kacper Cymerman, Krzysztof Łagutko, Piotr Chmielowiec, Dawid Brzozowski, Szymon Puć, Tomasz Kubiak, Bartłomiej Sobczyński, Michał Krowiak, Paweł Słomian, Damian Hamela, Łukasz Morawski, Filip Rosół.

Trenerem drużyny jest Tomasz Czechowicz

 


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

Włókniarz Kudowa ZdrójPiast Nowa Ruda
Włókniarz Kudowa Zdrój   Piast Nowa Ruda
2014-08-15, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Trojan Lądek Zdrój - LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina Zdrój - Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój - Piast Nowa Ruda
LKS Gola Świdnicka - Stal Świdnica
Unia Bardo - Nysa Kłodzko
Unia Złoty Stok - Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska - Iskra Jaszkowa Dolna
Skalnik Czarny Bór - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Wyniki

Mecze sparingowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bartopilkarz 219
2. kilgna 216
3. pikosik2 213
4. Gospodarz_jks 204
5. Admin1982 192
6. Boixos 180
7. olkier1 159
8. lukas385 150
9. Isztwan 144
10. fleczer 141